HAKKIMIZDA

Her türlü sanatsal ürünleri ve aksesuarların tasarımı, imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.

Her türlü eski ve antika eşyalar, el sanatları eserleri, heykeller, tablolar, hat sanatı ile ilgili yapıtlar, el yazması eserlerin müzayedesi, dekorasyonu alım ve satımını yapmak.

Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.

Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak.

Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, genç odası,  koltuk, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.

Her türlü tesislerin mobilya dekorasyon işlerini yapmak, taahhütlerde bulunmak.

 Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.

 Yurt içinde ve yurt dışında dekorasyon ile ilgili danışmanlığını yapmak, yaptırmak. Bu konuda kullanılan malzemelerin alım, satımı, ithalat ve ihracatını  yapmak ve düzenleme kapsamı içinde proje hazırlamak, hazırlatmak, etüd yapmak, yaptırmak, danışmanlık hizmeti vermek.

Yurt içinde ve yurt dışında bilumumu inşaat malzemeleri demir, kereste, çimento, inşaat armatürleri, parke, lambiri, cam işleri, aleminyum, tuğla bağlantı elemanları, saç, demir, çinto, galvenizli saç, bakır, kurşun , profil ,ilmaşin ,pikçelik , inşaat demiri ,inşaat tesisatı malzemeleri , yer karoları ,duvar kağıdı ,yağlı boya, mermer , hediyelik eşya , (suya- ısıya) izalasyon malzemeleri alımı , satımı , toptan ve perakende ticareti ile ithalat ve ihracatını ifa etmek ,ihracatını gerçekleştirmek.

Bilumum mobilyaların kumaş, aksesuar ve yardımcı malzemelerinin alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak,

Şirket faaliyet konusuyla ilgili yurt içinde ve yurt dışında hakiki ve hükmi şahısların mümessilliğini alabilir, temsilciliklerini yapabilir, mümessillik ve temsilcilik verebilir ve konu ile ilgili komisyonculuk faaliyetlerinde bulunabilir

Yurt içi ve Yurt dışında dekorasyon montaj işleri ile ilgili işçilik hizmetleri verebilir ve alabilir.

Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü dekorasyon işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.

Şirket konusu ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışında şube, mağaza ve showroom açabilir ve açmış oldukları gerektiğinde kapatabilir veya başkalarına devredebilir. Yurt dışı firmaları ile ortaklık, iş ortaklıkları, konsorsiyumlar kurabilir. Yurt dışında firma satın alabilir, almış olduğu firmaları başka firmaları kiraya verebilir veya satabilir.

Şirket konusu ile ilgili her türlü inşaat malzemesi, alet, ekipman, iş makineleri, teçhizat, nakil vasıtaları ve gerekli donanımları yurt içi veya yurt dışından alabilir, satabilir, kiraya verebilir. İthalat ve ihracat yapabilir.

Maksat ve mevzuunun gerçekleşmesi için menkul ve gayrimenkuller satın almak, inşa etmek veya ettirmek, kiralamak veya kiraya vermek, satmak ticaretini yapmak İpotek tesis etmek gayrimenkuller ile ilgili her çeşit ayni ve şahsi haklan iktisap etmek alacaklıları lehine rehin ve ipotek tesisi de dahil olmak üzere her türlü teminat vermek bunları tapu kütüğüne veya ilgili sicillere tescil ettirmek şahsi hakları şerh etmek üçüncü gerçek veya tüzel kişilerin mevcut ve doğacak borçları için sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkuller üzerinde her türlü ayni ve şahsi haklar ile ipotek tesis, tapu kütüğüne şerh ve tescil etmek tadil ve terkin ettirmek şirket lehine tesis edilmiş ipotekleri fek etmek tapuda tevhid ifraz cins tashihi muamelelerinde bulunmak her türlü menkul ve gayrimenkulleri rehin etmek veya rehin almak bunları tescil ve şerhe ettirmek.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?